یکی از مهمترین مسائلی که در خرید آنلاین برای کاربران مهم است ، رعایت حریم خصوصی و امنیت اطلاعات مشتریان است که فروشگاه کیانا برای آسودگی مشتریان تمام موارد امنیتی را رعایت کرده است تا مشتریان با خیال راحت در سایت ثبت نام کنند و خرید مطمئنی را تجربه کنند .


1- تمام اطلاعات که مشتریان برای خرید آنلاین در سامانه ثبت می کنند فقط جهت ارسال سفارشات مورد استفاده قرار می گیرد و در قسمت ثبت نام تولید کنندگان ، فروشندگان و مجریان اطلاعات فقط در جهت تایید صلاحیت مورد استفاده قرار می گیرد  و فقط مواردی که در صفحه ثبت نام مشخص شده است به عموم بازدید کنندگان به نمایش گذاشته می شود .


2- حفظ نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است ، لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سوء استفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.


3- مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده و کاربر حق هر گونه ادعا علیه فروشگاه کیانا را از خود سلب می کند. فروشگاه کیانا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای فروشگه کیانا وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند. 


4- با توجه به فروش غیر حضوری در اینستاگرام و مشتریان عمده و عدم تطبیق موجودی انبار با سایت در صورت عدم موجودی کالا ، فروشگاه کیانا موظف است کمتر از 24 ساعت کاری کل مبلغ خرید را به شماره کارت خریدار مرجوع نماید. توصیه می‌شود برای خرید کالاهای خاص و یا تعداد بالا ، قبل از خرید موجودی را با پشتیبانی سایت چک فرمائید.


5- همچنین بدین وسیله به اطلاع کاربران رسانده می شود که فروشگاه کیانا همانند سایر وب سایت‌ها از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها حداکثر تلاش را به عمل می آورد که اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری کند.


6- در صورتی که تمایلی به دریافت ایمیل‌ها و خبرنامه های فروشگاه کیانا ندارید ٬ می توانید بر روی کلمه لغو عضویت در انتهای صفحه ایمیل کلیک کنید.


7- فروشگاه کیانا برای حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی امن، راحت و خوشایند را برای همه کاربران فراهم آورد.